Content
W celu zalogowania się do konta użytkownika wpisz swój adres e-mail i hasło. Potem kliknij przycisk zaloguj.

baner

Serwis Bikeordie.pl powstał w celu popularyzacji roweru jako ciekawej formy aktywności fizycznej i alternatywnego środka transportu. Naszym celem jest zachęcanie ludzi do przesiadania się na rower za pomocą motywująch treści tekstowych, graficznych i audiowizualnych. Trzonem serwisu są artykuły, relacje i inne treści wytworzone własnym sumptem, jednak zależy nam również na tym, aby publikować materiały osób trzecich i dzięki temu prezentować odmienny od naszego punkt widzenia i wizję artystyczną.

Jeśli posiadasz wytworzony przez siebie materiał, którego treść pokrywa się z prezentowanymi na stronie i chciałbyś/abyś podzielić się nim z innymi, chętnie udostępnimy go na łamach naszego serwisu. Jeśli rywalizujesz w jednej z dyscyplin rowerowych, ( np. downhill, dirt, bike polo ) i byłbyś/abyś chętny/a, aby wystąpić w jednym z naszych materiałów video lub w fotorelacji, napisz do nas.

Nie ograniczamy się do jednej formy współpracy i jesteśmy otwarci na propozycje, także zachęcamy wszystkich natchnionych użytkowników strony do przedstawiania nam swoich pomysłów. Każdy z nich weźmiemy pod uwagę.

Mamy również szeroką ofertę reklamową, więc jesli jesteś zainteresowany/a promowaniem swojego produktu w naszym serwisie, wyślij wiadomość do Roberta, który skontaktuje się z tobą niezwłocznie.