Content
W celu zalogowania się do konta użytkownika wpisz swój adres e-mail i hasło. Potem kliknij przycisk zaloguj.

baner
Bałkany
wyprawa

Połowę noclegów w Czarnogórze spędziliśmy na łonie natury, rozbijając namiot tam, gdzie się nam rzewnie podobało. Dopiero w Virpazarze wynajęliśmy pokój. Dwie noce przespaliśmy również w nieczynnym już Hippo Hostelu w Budvie i jedną w Old Town Hostel w Kotorze.

W Chorwacji spaliśmy na polach namiotowych ( pierwsza noc w Slano koło Dubrovnika, druga pod Splitem ) i schowani w krzaczkach na wąskim pasie zieleni między dworcem a portem w Splicie. Ostatniej lokalizacji nikomu nie polecam :)

-
data: 10.05.2013r.
najnowsze komentarze
Wyświetlono rezultaty 1-3 z 6626.
avatar
Lubie wracac na ta strone ale musze przyznac ze ciezko bylo ja znalezc w google, byla gdzies na 3 stronie. Przydalo by sie jej pozycjonowanie polecam wpisac w google : seo stronka z seo poradami i znajdziesz tam ciekawy i darmowy sposob na podniesienie pozycji w wyszukiwarkach

PawellY 22:26:13, 22.10.2013r.
-
avatar
Cześć Paweł. Masz rację, powoli pracujemy nad tym aby poprawić nasze wyniki, musisz jednak wziąć pod uwagę fakt że strona istnieje w sieci od miesiąca :) W każdym razie robimy co w naszej mocy, niektóre nasze artykuły mają już dość wysoką pozycję w wynikach organicznych. Wszystko idzie w dobrym kierunku :)

admin 12:17:15, 23.10.2013r.
-
avatar
Canada.Rx.Connection

Viagra 22:15:09, 02.11.2021r.
-