Content
W celu zalogowania się do konta użytkownika wpisz swój adres e-mail i hasło. Potem kliknij przycisk zaloguj.

baner
Bałkany
wyprawa

Dojazd do Czarnogóry był niestety długi i męczący. Odcinek z Poznania do Pragi przejechaliśmy samochodem. Tam czekał na nas pociąg do Belgradu, który wyruszał o 5:42 i był na miejscu piętnaście godzin później. Kolejne piętnaście godzin zmuszeni byliśmy spędzić na dworcu w stolicy Serbii. Dopiero o jedenastej rano w niedzielę mieliśmy następny pociąg, którym dotarliśmy do Mojkovaca w Czarnogórze.

Nie brzmi to zbyt zachęcająco, jednak w 2012 roku, kiedy jechaliśmy na Bałkany, nie było żadnego bezpośredniego połączenia z Czarnogórą. Z tego co mi wiadomo, sytuacja się nie zmieniła. 

Dodatkowym problemem jest przewożenie rowerów. Nie jest to zbyt popularny środek transportu w wybranej przez nas części Półwyspu Bałkańskiego, więc przewoźnicy są słabo przygotowani na takie sytuacje. Na szczęście można się dogadać, szczególnie w Serbii i Czarnogórze jest dość swobodny klimat i konduktorzy są raczej przychylnie nastawieni do ludzi.

-
data: 10.05.2013r.
najnowsze komentarze
Wyświetlono rezultaty 1-3 z 6626.
avatar
Lubie wracac na ta strone ale musze przyznac ze ciezko bylo ja znalezc w google, byla gdzies na 3 stronie. Przydalo by sie jej pozycjonowanie polecam wpisac w google : seo stronka z seo poradami i znajdziesz tam ciekawy i darmowy sposob na podniesienie pozycji w wyszukiwarkach

PawellY 22:26:13, 22.10.2013r.
-
avatar
Cześć Paweł. Masz rację, powoli pracujemy nad tym aby poprawić nasze wyniki, musisz jednak wziąć pod uwagę fakt że strona istnieje w sieci od miesiąca :) W każdym razie robimy co w naszej mocy, niektóre nasze artykuły mają już dość wysoką pozycję w wynikach organicznych. Wszystko idzie w dobrym kierunku :)

admin 12:17:15, 23.10.2013r.
-
avatar
Canada.Rx.Connection

Viagra 22:15:09, 02.11.2021r.
-